Asia Business Suite

İstanbul’un en seçkin ve hareketli semtlerinden biri olan Ataşehir’de hizmete giren Asia Business Suits; şehrin kalbinde konumlanmış iş dünyasının merkezinde yer alan, iş merkezlerine, hastanelere, AVM’lere ve kongre merkezlerine son derece yakın mesafede, özel tasarım bir şehir oteli olarak hizmet vermektedir.

Sizlere bir otelden bekleyeceğiniz tüm konforu ve hizmeti sunmayı amaçlayan Asia Bussines Suits; yeni finans merkezinin kalbinde sizleri şehrin karmaşasından uzaklaştırıp lüks ve konforlu odalarda ağırlamak için tasarlandı. İş dünyasının çözüm ortağı olma misyonuyla yola çıkan Asia Bussines Suits; hizmet ve kalitede değişen dünya standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Bünyemizdeki 20 odanın hepsini konuklarımıza üst düzey konforu sunmak için tasarlandı. Odaların tamamı  ayrıcalıklı konaklama hizmeti anlayışına uygun modern mimari, fonksiyonel mobilyalar ve dinlendirici renklerle dekore edildi. Asia Business Suits tüm iş ziyaretleriniz ve şirket  toplantılarınızda çözüm ortağınız olacaktır.

Ek Hizmetler

Havaalanına ve diğer lokasyonlara transfer konusunda, VIP araç ile, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Transfer hizmeti ücret tarifesi konusunda ASIA BUSINESS SUITES görevlileri size yardımcı olacaktır.

Kiralık binek ve VIP araç konusunda ASIA BUSINESS SUITES görevlilerinden  bilgi alabilirsiniz.

ASIA BUSINESS SUITES odalarından temin edebileceğiniz “kuru temizleme istek formu” ile kuru temizleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kuru temizleme ücret tarifesi konusunda ASIA BUSINESS SUITES görevlileri sizlere yardımcı olacaktır.